Wyleczymy każdego

O skutecznie leczącej każdą chorobę medycynie XXI wieku rozmawiamy z dr. Wiesławem Czarkowskim, założycielem kieleckiej Kliniki Zdrowego Człowieka „Ener Vita® Medycyna XXI wieku”.

 

* Elektronika w połączeniu z fizyką jest skuteczniejsza w leczeniu niż tradycyjna medycyna?

- Zdecydowanie tak. Podstawą działań lekarza jest szukanie przyczyn chorób. Badania laboratoryjne są niewystarczające, dlatego też do diagnostyki coraz częściej wprowadza się urządzenia takie jak rezonans magnetyczny, czy biorezonans komórkowy. Aparaty te mają odpowiedzieć na podstawowe pytanie; w rezonansie magnetycznym jakie zmiany dokonały się w narządach (na obrazie widoczny jest guz, torbiel), a w biorerezonansie postawione jest dalsze pytanie, co jest tego przyczyną, co te zmiany wywołuje. Poprzez naszą diagnostykę dochodzimy do sedna i tylko potwierdzamy to co jest znane od dawna, że przyczyną wielu chorób są niewykrywalne infekcje pasożytnicze, grzybicze, bakteryjne, wirusowe. Ja potrafię je niezwykle precyzyjnie wykryć i skutecznie zniszczyć. Daje to 100% skuteczność terapii, czego przykładem są tysiące wyleczonych z różnych chorób pacjentów w ciągu dziesięciu lat działalności gabinetu w Kielcach.

* Na czym polega terapia?

- Nasze leczenie polega na wykrywaniu za pomocą odpowiedniego sensora jS określonych drgań dla poszczególnych patogenów. W cyfrowej bazie danych naszego urządzenia o nazwie Digetron 1000 znajdują się szczegółowe informacje o częstotliwościach drgań błon komórkowych ponad 7000 tysięcy wszelkiego rodzaju patogenów mogących zasiedlać nasze organizmy. Do niszczenia patogenów stosujemy szkodliwe dla nich częstotliwości, które w żaden sposób nie naruszają naszych błon komórkowych, ponieważ one drgają w zupełnie innym przedziale częstotliwości. Na przykład Candida Albicans, popularny grzyb pleśniawka biała ma częstotliwość drgań 20 Hz, natomiast nasze komórki 10.000 Hz. Wystarczy bowiem odwrócić częstotliwość drgań co umożliwia skuteczne zniszczenie patogenu, aco za tym idzie wyleczenie choroby.

* Jakie choroby można wyleczyć drganiami elektromagnetycznymi?

- Wszystkie. Terapia biorezonansowa daje bowiem bardzo dobre wyniki w leczeniu wszystkich zaburzeń funkcjonalnych i chorobach przewlekłych. Całkowicie wyleczalna jest chociażby padaczka, alergia, astma, stwardnienie rozsiane, reumatyczne zapalenie stawów, schorzenia kręgosłupa, wrzody żołądka, choroby nerek, wątroby, skóry, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa serca, choroby kobiece, zespół przewlekłego zmęczenia, zapalenie jelita grubego, autyzm, nerwice, choroby psychiczne, czy choroby nowotworowe. Praktycznie nie ma jednostki chorobowej, której nie można wyleczyć. Wymaga to tylko szczegółowego badania, którewykonujemy w naszym gabinecie.

* Może Pan przytoczyć konkretne przykłady wyleczonych osób?

- Oczywiście. Jednym z naszych większych sukcesów w tym roku było wyleczenie pacjentki, która od ponad 30 lat chorowała na stwardnienie rozsiane. To był bardzo trudny przypadek, tradycyjna medycyna określała go jako beznadziejny, nie rokujący najmniejszych szans na poprawę. Pacjentka, która trafiła do nas z Sosnowca nie potrafiła samodzielnie egzystować, wymagała stałej opieki. Mąż musiał ją myć, karmić i ubierać. Nie mając już nadziei zdecydowała się na wizytę w naszej klinice. Poddała się 15 zabiegom, po których odzyskała pełną sprawność ruchową. Dzisiaj chodzi o własnych siłach!

* Czy takich lub podobnych przypadków jest więcej?

- Mógłbym o nich opowiadać bardzo długo. Skupię się więc na przypadkach, którymi zajęliśmy się w ostatnim czasie. Niedawno zgłosiła się do nas blisko 60 letnia kielczanka, miała perlaka ucha. Laryngolodzy nie zdołali wyleczyć jej lekami, zalecili operację, bardzo trudny i ryzykowny do wykonania zabieg. Pani Czesława zdecydowała się więc na wizytę w naszej klinice. Wątpiła w stosowaną przez nas medycynę, ale postanowiła spróbować. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Po czterech zabiegach ból ustąpił. Pani Czesława udała się na kontrolę do laryngologa, który był zaskoczony poprawą w stanie jej zdrowia, zrezygnował z przeprowadzenia operacji. Sukcesem zakończyło się również leczenie pacjentki, która cierpiała na paradontozę. Nie znajdując pomocy u stomatologów udała się po pomoc do nas. Chciała poddać się terapii laserowej, ale przekonaliśmy ją, aby zdecydowała się na zabieg niszczący bakterie. Po czterech wizytach po paradontozie nie było śladu. Kolejnym sukcesem jest wyleczenie pacjentki z Kielc, która od wielu lat cierpiała na bezsenność. Ta zdesperowana kobieta po serii zabiegów śpi wspaniale, a nawet boi się żeby rano nie zaspać do pracy.

* Jakie zabiegi oferuje ponadto Klinika Zdrowego Człowieka „Ener Vita® Medycyna XXI wieku”?

- Poza leczeniem terapią biorezonansowa oferujemy hydrokolonoterapię (płukanie jelita grubego), laseroterapię, ozonoterapię, terapię MRT, specjalistyczne masaże, EEG Biofeedback – usprawnianie pracy mózgu oraz badanie BE-T-Analyse. Najnowszym elektronicznym hitem naszego gabinetu jest urządzenie Bio Wave. Jego stosowanie skraca czas i koszty terapii oraz umożliwia leczenie całej rodzinie pacjenta, co jest istotne szczególnie w zwalczaniu infekcji pasożytniczych.

* Chciałby Pan coś dodać na zakończenie tej rozmowy?

- Wszystko do czego doszedłem w życiu zawodowym zawdzięczam zdobytej wiedzy, doświadczeniu, a w ostatnich latach wysokiej klasy sprzętowi, na którym mam możliwość pracować. Bez tego nie byłbym w stanie pomóc osobom, które po wizytach w przychodniach i szpitalach niepotrzebnie zwątpiły w możliwość powrotu do zdrowia. Jestem pierwszym lekarzem, który zaczął stosować metodę biorezonansu w Polsce. Za moim przykładem poszli inni i dzięki temu powstało wiele takich gabinetów w naszym kraju. Zapraszam do naszej kliniki, gdzie zpewnością skutecznie zwalczymy wszelkie choroby.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.