Udowadniam, że choroby są uleczalne

Ener Vita® działa w Kielcach już od 15 lat

Rozmowa z dr. Wiesławem Czarkowskim, założycielem Kliniki Zdrowego Człowieka Ener Vita® Medycyna XXI wieku.

* Panie Doktorze, w nazwie swojej kliniki używa Pan określenia medycyna XXI wieku. Jak można wyjaśnić to pojęcie?

Wykorzystywanie urządzeń diagnostyczno-leczniczych opartych o zdobycze fizyki i elektroniki. W XXI wieku choremu nie może pomóc już skutecznie chemia, która wyczerpała swoje możliwości lecznicze. Rozwijające się dziedziny fizyczne, np. oddziaływanie pól elektromagnetycznych czy przyporządkowanie różnej częstotliwości drgań do danych substancji daje nam możliwości bardziej precyzyjnego rozwiązania problemów związanych z diagnostyką i terapią chorób. Rezonans magnetyczny i oparty na tych samych zasadach biorezonans komórkowy umożliwił lekarzom dotarcie do przyczyny choroby na poziomie komórkowym, a więc bardzo precyzyjnym.bo dającym 100% skuteczności terapii.

* Jakie sq efekty stosowania biorezonansu komórkowego?

Od czasu kiedy przed 20 laty zacząłem zajmować się laserami, a od 15 lat biorezonansem komórkowym, mam prawo twierdzić, że są to urządzenia o niezwykłych możliwościach pozwalających zrealizować odwieczne marzenia ludzkości, a mianowicie: zachowania młodości, wydłużenia życia i uniknięcia chorób. Na przestrzeni 15 lat liczba chorych wyleczonych w naszych klinikach wynosi kilka tysięcy przypadków, a przeprowadzane ostatnio badania wykazały 82% skuteczność stosowanej przez nas metody. Szczególnie dotyczy to bardzo popularnej w ostatnim okresie choroby - boreliozy. Uzyskiwane efekty terapeutyczne wprawiają w zdziwienie licznych pacjentów, którzy po nieraz kilkunastu latach cierpień związanych z tą chorobą i bezskutecznego jej leczenia, uzyskali całkowite wyzdrowienie i powrót do pełnej sprawności ruchowej. Również inni pacjenci, którzy uniknęli zabiegów operacyjnych typu bypassy czy amputacji kończyn wskutek miażdżycy tętnic są kolejnym, dobitnym przykładem działania biorezonansu.

* Jak to się dzieje, że Pan ma takie efekty, a medycyna szkolna nie?

Swoje działania opieramy nie na wyeksploatowanym do granic możliwości leczeniu chemicznym, a na najnowocześniejszych urządzeniach elektronicznych współpracujących z komputerami. Daje to możliwość błyskawicznego, bo przeprowadzanego w ciągu zaledwie jednej godziny, znalezienia wielorakich przyczyn chorób. Te przyczyny to pokaźna ilość zasiedlających nasz organizm pasożytów, takich jak glisty, przywry, lamblie, owsiki, jak również różnego rodzaju bakterie chorobotwórcze, wirusy czy zakażenia grzybicze. Do zakażeń grzybiczych przyczyniają się lekarze poprzez faszerowanie nas od początku życia antybiotykami, jak również hodowcy trzody chlewnej, którzy bez ograniczeń dodają do pasz antybiotyki, które my pośrednio zajadamy.

* Czy w takim razie, dzięki stosowanym przez Pana metodom, nie ma już chorób nieuleczalnych?

Nasze leczenie polega na wykrywaniu za pomocą specjalnego sensora określonych drgań dla poszczególnych patogenów. Poprzez odwrócenie częstotliwości drgań, skutecznie niszczymy patogeny, tak że ludzie mogą być całkowicie wyleczeni z różnych chorób jak: padaczka, alergia, astma, stwardnienie rozsiane, borelioza, reumatyczne zapalenie stawów, schorzenia kręgosłupa, wrzody żołądka, choroby nerek, wątroby, skóry, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa serca, zespół przewlekłego zmęczenia, zapalenie jelita grubego, autyzm, nerwice, choroby psychiczne czy choroby nowotworowe. Praktycznie nie ma jednostki chorobowej, której nie można wyleczyć. Wymaga to tylko szczegółowego badania i ukierunkowanego leczenia, które przeprowadzamy w naszych klinikach.

* Jak Pan ocenia swoje osiągnięcia terapeutyczne? Bogu jestem wdzięczny, że dał mi możliwość pracy na tego typu urządzeniach. Wiem, że dzięki wsparciu z jego strony mam wspaniałe efekty terapeutyczne, a moje odczucia potwierdzają liczni księża - pacjenci naszych klinik. Moja wiedza i 15-letnie doświadczenie dają mi pewność, że stosowane przeze mnie terapie są niezwykle skuteczne i niezawodne. Przez ten czas udowodniłem, że w Ener VicieR nie ma chorób nieuleczalnych.

* Gratuluję Panu wspaniałych efektów terapeutycznych i życzę pomnażania sukcesów w kolejnych latach działalności Ener Vity®.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.